RENGINIAI

Renginiai

Quiz: Ko nežino Kazys
Trečiadieniais – smegenų mankšta! Varžykitės protmušyje ir laimėkite savaitinius prizus arba tapkite sezono nugalėtojais! Čiupkite gudriausius draugus ir registruokite savo iki 8 asmenų komandą. Iki susitikimo!
REGISTRACIJA
Quiz: Ko nežino Kazys
Kiekvieną trečiadienį
19:00 - 21:00
REGISTRACIJA
Previous slide
Next slide

Praeities įvykiai

Specialus CS:GO vakaras: gyvai su Simu Anužiu & Co.
Esi žaidimo „Counter-Strike: Global Offensive“ (CS:GO) gerbėjas, o galbūt ir aktyvus žaidėjas? Tuomet šis renginys vertas tavo dėmesio 100 proc.! Susitinkame rugpjūčio 4 d. 17 val., adresu Konstitucijos pr. 20, Vilnius.
REGISTRACIJA
LavTwins: Karjeros Finalas
2022 06 18

Krepšinio legendos – dvyniai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai – sužaidė savo finalinį mačą, kuriuo pabaigė daugiau nei 20 metų trukusią ir daugybę istorinių akimirkų sukūrusią karjerą.
LavTwins: Karjeros Finalas
2022 06 18

Brolių Lavrinovičių karjeros finalo renginys subūrė žinomiausias Lietuvos krepšinio žvaigždes – Joną Valančiūną, Arvydą Macijauską, Ramūną Šiškauską, Paulių Jankūną, Mindaugą Kuzminską ir daugybę kitų sporto pasaulio įžymybių.
Previous slide
Next slide
OlyBet komandos specialusis renginys
2022 gegužės 5
Let’s cocktail!
Ši vasara – sklidina geriausių skonių ne tik muzikoje, bet ir bare! Kiekvieną ketvirtadienį kviečiame pasiklausyti DJ bei išbandyti kokteilių meniu, kuris atsinaujina kiekvieną savaitę ir galioja tik vieną dieną. Let’s cocktail 19:00-01:00!
REZERVACIJA

Sekite naujienas

Įrašykite savo el. pašto adresą ir užsiprenumeruokite naujienlaiškį. Mes pateiksime ir pasidalinsime su jumis geriausiais pasiūlymais bei svarbia informacija.


1. Sutinku, kad UAB ,,Mecom Grupp” pateiktų man asmeninius pasiūlymus ir jų parengimui (profiliavimui) naudotų mano asmens duomenis pateiktus šioje svetainėje.

2. Suprantu, kad mano duomenys tvarkomi pagal UAB ,,Mecom Grupp“ Privatumo politiką ir esu su ja susipažinęs. Pareiškiu, kad šis sutikimas yra duotas laisva valia, suprantant tokio sutikimo davimo pasekmes, kartu tai yra rašytinis pareiškimas, jog aš esu informuotas apie savo asmens duomenų ir ypatingų asmens duomenų tikrinimo ir tvarkymo tikslus. Taip pat esu informuotas, jog mano asmens duomenys, aukščiau nurodytais tikslais gali būti tvarkomi ne ilgiau negu 8 (aštuonerius) metus. Privatumo politiką galite rasti internetiniame puslapyje adresu privacy policy.